Program Erasmus

Informacje na temat rekrutacji dostępne u dr Przemysława Biskupa (IE) lub mgr Anity Budziszewskiej (ISM).

WYNIKI REKRUTACJI 2017/2018

12.05.2017r.

UWAGA! W związku z niewykorzystaniem miejsc przez jednostki uniwersyteckie, Biuro Współpracy z Zagranicą UW ogłasza nabór na wyjazdy w ramach programu Erasmus +

Student składający dokumenty do BWZ, musi mieć zgodę koordynatora programu Erasmus + oraz Dyrekcji Instytutu. WAŻNE - Wydział nie pośredniczy w przekazaniu dokumentów i informacji. Wszelkie informacje w BWZ.

Zasady

Wolne miejsca

PRAKTYKI STUDENCKIE / ABSOLWENCKIE

INFORMACJE O WYJAZDACH NA STUDIA

Poniżej znajdą Państwo informacje dot. rekrutacji na program Erasmus+ zatwierdzone przez Pana Dziekana prof. dr hab. Stanisława Sulowskiego w dniu 10.01.2017r.

Zasady

Zasady rozliczenia