Harmonogram rejestracji w usos

REJESTRACJA NA ZAJĘCIA PROGRAMOWE 2016/2017 sem. zimowy

 

 I TURA

Ze względów organizacyjnych rejestracja na przedmioty dla studentów Europeistyki została przesunięta na piątek 24.06.2016 na godz. 21:00

Przepraszamy za utudnienia.

II TURA –Wrzesień 2016  (*wymuszone podpięcia)

Instytut Europeistyki 20.09.2016 godz.21:00 do 30.09.2016

 

*Podczas rejestracji student  będzie musiał od razu wybrać program, do którego będzie chciał podpiąć dany przedmiot, na który się zarejestrował.

Rejestracja dotyczy wszystkich przedmiotów, w tym wykładów. Na podstawie rejestracji zostaną stworzone protokoły egzaminacyjne. Zajęcia kontynuowane zostaną przepisane automatycznie. W indywidualnych przypadkach rejestracji prosimy zgłaszać się do kierowników studiów w celu wyrażenia zgody na dorejestrowanie administracyjne. Wszelkie podania o zmiany w rejestracji będą rozpatrywane po zakończeniu II tury rejestracji.

Rejestracji dokonujemy na stronie https://usosweb.wdinp.uw.edu.pl

Szczegóły rejestracji znajdą Państwo na stronach poszczególnych Instytutów.

Jeżeli rejestrujemy się na zajęcia, które odbywają się w jednej grupie, to również należy zarejestrować się do tej grupy, pomimo, że to tylko jedna grupa.

Z rejestracji zostały wyłączone studia niestacjonarne zaoczne, z wyjątkiem zapisów na lektoraty oraz indywidualnych przypadków rejestracji, które będą ogłaszane na stronach poszczególnych instytutów.

Rejestracja nie obowiązuje studentów I roku zrekrutowanych od roku akademickiego 2016/2017. Studenci Ci zostaną dopisani automatycznie na podstawie podziału alfabetycznego.

Strona Pełnomocnika ds USOS WDiNP http://usos.wdinp.uw.edu.pl/

PRAKTYKI

Studentów europeistyki gorąco zapraszamy do podjęcia praktyk w poniższych instytucjach:

TABELA

Facebook

Fanpage

Instytutu Europeistyki WNPiSM

Fanpage

Samorządu Studenckiego IE