Międzynarodowa Szkoła Letnia w Kijowie: wrzesień 2018 r.

Międzynarodowa Szkoła Letnia w Kijowie na temat: Eurointegracja dzisiaj: doświadczenia Polski i perspektywy Ukrainy

ZAPROSZENIE

Instytut Europeistyki WNPiSM UW oraz Uniwersytet Europejski w Kijowie zapraszają studentów naszego wydziału do wzięcia udziału w Szkole Letniej, która odbędzie się w Kijowie w dniach 9-16 września 2018 r.

Program szkoły obejmuje m.in: interesujace wykłady (głównie tematyka polityki Ukrainy, kontaktów Ukrainy i UE) oraz wycieczki (Stare Miasto, Ławra Kijowsko-Peczerska, Mezhegorie (dom W. Janukowycza) z ciekawym programem rozrywkowym.

Efektem wzięcia udziału w szkole będzie mozliwość opublikowania swojego artykułu w czasopismie naukowym. Wszyscy uczestnicy otrzymają również certyfikat potwierdzjący uczestnictwo w programie.

Nie ma obowiązku znajomości języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego.

W przypadku zainteresowania Szkołą Letnią prosimy o kontakt (podanie nazwisko i tel. kontaktowego) z Sekretariatem Instytutu Europeistyki do dnia 13 maja 2018r. (ie.wnpism@uw.edu.pl lub osobiście)

Koszt wykładów, wyżywienia  (śniadanie + obiad), noclegów, wycieczek: 250 USD.

Opłata nie uwzględnia kosztów przejazdu.

"Kijów we wrześniu jest piękny. Nie przegapcie okazji, aby połączyć ciekawe wykłady i spotkania ze wspaniałym programem kulturalnym i rozrywkowym."

dr Irina Pavlenko

na zdjęciu: Kijów, ul. Vozdvizhenka