The application deadline for the international youth project “Europe-Mobile” has been extended to June 14, 2017.

Dodane przez: Administracja    2017-05-29

For our team we are looking for 20 motivated students from various countries of the European Union. They will travel around by bus – the “Europamobil” – visiting schools in order to run workshops, simulation games and seminars for pupils on specific European issues. During a preparation week at the beginning of the project, the students will be prepared for the school visits. This year, “Europe-Mobile” takes place from September 04 to September 29 in the region of Brandenburg in Germany.

The project is designed for students of European Studies, Political, Social or Cultural Sciences as well as Economics and other relevant disciplines from all EU countries. Travel costs and costs for accommodation and food will be covered by the Genshagen Foundation.

For more information on “Europe-Mobile” please visit our website: www.europamobil-online.eu

The application form with all information about the required documents is available under: http://www.europamobil-online.eu/Dateien/Application%20Form_2017.pdf

For any further questions, do not hesitate to contact me. Thank you very much for your support.

Wyjątkowa oferta stażu w placówce dyplomatycznej!

Dodane przez: Administracja    2017-05-22

Generalne Przedstawicielstwo Rządu Flandrii przy Ambasadzie Belgii oferuje możliwość odbycia 3-miesięcznych praktyk studenckich w okresie od początku września 2017 do końca listopada 2017.

Godziny pracy ustalane są indywidualnie.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie wizyt oficjalnych delegacji
- kontakty z innymi ambasadami i instytucjami kulturalnymi
- tłumaczenia
- redakcja maili i pism oficjalnych

Staż jest bezpłatny.

CV i krótki list motywacyjny w języku angielskim należy przesłać na adres:

warsaw@flanders.pl

Więcej informacji o Generalnym Przedstawicielstwie Rządu Flandrii na stronie:

Jednorazowa zmiana sali zajęć z Koordynacji polityk europejskich

Dodane przez: Administracja    2017-05-22

W dniu jutrzejszym tj. we wtorek 23 maja (jednorazowo!) zajęcia z Koordynacji polityk europejskich (prowadząca dr Justyna Miecznikowska) z godz. 11.30-13.00 odbędą się w sali 4 Nowy Świat 67.

Odwołany dyżur dr Ł. Zamęckiego

Dodane przez: Administracja    2017-05-22

Dr Łukasz Zamęcki odwołuje swój dyżur w poniedziałek 22 maja. W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy.

An Information Meeting for Foreign Students // Spotkanie informacyjne dla studentów cudzoziemców

Dodane przez: Administracja    2017-05-19

More information in:

Russian

Plany zajęć na sem. zimowy 2017/18

Dodane przez: Administracja    2017-05-19

Plany zajęć na semestr zimowy znajdą Państwo TUTAJ

Zmiana sali u prof. S. Bielenia w piątek 19 maja o godz. 9.45

Dodane przez: Administracja    2017-05-18

Zajęcia z prof. S. Bieleniem w piątek 19 maja - zmiana sali!

Zajęcia 2 roku II st o godz. 9.45 odbędą się na Żurawiej 4 w sali 501.

Odwołany dyżur dr P. Biskupa

Dodane przez: Administracja    2017-05-18

Dr Przemysław Biskup odwołuje swój dyżur w piątek 19 maja w związku z wyjazdem zagranicznym.

Staż w Ambasadzie USA. Bardzo polecamy!

Dodane przez: Administracja    2017-05-17

Ambasada USA zaprasza do ubiegania się o staże (aż 5!) w Działach Konsularnych w Warszawie i Krakowie, Sekcji Obywateli Amerykańskich i Dziale Human Resources w Ambasadzie USA w Warszawie.

Jeśli chcielibyście zdobyć nowe umiejętności pod okiem doświadczonych dyplomatów i specjalistów oraz interesuje Was jak wygląda praca w Ambasadzie USA (Warszawa) i Konsulacie Generalnym USA (Kraków) – prześlij nam swoje zgłoszenie do 25 maja 2017r. na adres PSIPWarsaw@state.gov

Rozpoczęcie stażu – czerwiec 2017r. (lub październik w wypadku Sekcji Obywateli Amerykańskich).

Więcej informacji, formularz i szczegóły rekrutacji tutaj: https://pl.usembassy.gov/jobs/polish-student-intern-program/

Biuro Karier UW zaprasza na bezpłatny warsztat

Dodane przez: Administracja    2017-05-16

„Wciel się w rolę rekrutera” - rekrutacja i selekcja bez tajemnic

31 maja 2017 r., w godz. 12.00-14.00, sala nr 215 w budynku dawnego BUW UW (p.II)

Chcesz dowiedzieć się, jak oczarować rekrutera  a w efekcie otrzymać wymarzoną ofertę pracy?

Zapraszamy na praktyczny warsztat podczas, którego będziesz mieć okazję wcielić się w rolę rekrutera i poznać proces rekrutacji od kuchni.

Do Twoich zadań będzie należeć m.in.:

- analiza i wybór najlepszego CV,

- zadanie odpowiednich pytań kandydatowi podczas rozmowy,

- poznanie różnych technik rekrutacyjnych,

- rekomendacja najlepszego kandydata.

LINK DO REJESTRACJI