Konkurs MSZ - najlepsza praca mgr z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych

Dodane przez: Administracja    2017-12-12

PISMO dot. konkursu

Odwołany dyżur dr J. Miecznikowskiej

Dodane przez: Administracja    2017-12-08

W dniu 12 grudnia (wtorek) zostaje odwołany dyżur administracyjny kierownika studiów dr Justyny Miecznikowskiej. w pilnych sprawach proszę o wiadomość na adres: j.miecznikwoska@uw.edu.pl  lub kontakt  z sekcją studencką.

Odwołany wykład z Prawa UE na III roku

Dodane przez: Administracja    2017-12-06

Prof. dr hab. K. Wojtaszczyk odwołuje dzisiejszy wykład z Prawa UE (środa, 6 grudnia).
Zajęcia zostaną odrobione w terminie ustalonym na najbliższych zajęciach.

Zajęcia z Filozofii w dniu 7 grudnia - profil ogólnoakademicki

Dodane przez: Administracja    2017-12-06

W dniu 7 grudnia o godz. 9.45 zajęcia odbędą się w Auli na Nowym Świecie 69 - wezmą Państwo udział w konferencji "Jaka przyszłość Europy? Wizja Junckera a racja stanu Polski".

Prof. dr hab. K.A. Wojtaszczyk prosi o obecność.

Harmonogram rejestracji w USOS na sem. letni

Dodane przez: Administracja    2017-12-04

HARMONOGRAM tutaj

Ubezpieczenie zdrowotne / Health Insurance fee

Dodane przez: Administracja    2017-11-30

Od 1 stycznia 2018 roku student zagraniczny, który sam za siebie opłaca składkę na ubezpieczenie zdrowotne, musi znać swój numer rachunku składkowego (NRS), czyli numer indywidualnego konta. Jeśli student/doktorant cudzoziemiec nie będzie znał swojego numeru rachunku składkowego, to po Nowym Roku nie będzie mógł opłacać składek. W związku z tą informacją  studenci/doktoranci  cudzoziemcy proszeni są  o zgłoszenie się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Sala-Dochody w celu uzyskania numeru rachunku składkowego.

Beginning with 1 January 2018 a student from abroad who covers health insurance fees personally must know his/her insurance premium account number (NRS), in other words - individual account number. If a student from abroad doesn’t know his/her insurance premium account number then with the beginning of the New Year he/she won’t be able to cover insurance fees. Therefore students from abroad are asked to report to The Polish Social Insurance Institution (ZUS), in order to receive the individual account number.

Jednorazowa zmiana terminu wykładu z dr M.Mizerską-Wrotkowską

Dodane przez: Administracja    2017-11-30

Z uwagi na udział w szkoleniu dr M. Mizerska-Wrotkowska odwołuje wykłady oraz dyżur dydaktyczny w dniu 06.12.2017 (dyżur administracyjny bez zmian). Dodatkowe zajęcia odbędą się 01.12.2017 w godz. 13.15-14.30 (s. 111-112 Stary BUW) w ramach gościnnego wykładu Profesora Eduarda Tarnawskiego.

Odwołany dyżur prof J. Wojnickiego

Dodane przez: Administracja    2017-11-29

W czwartek 30.11 prof. Jacek Wojnicki odwołuje swój dyżur.

Odwołane seminarium i dyżur dr D. Mikuckiej-Wójtowicz

Dodane przez: Administracja    2017-11-29

Dr Dominika Mikucka-Wójtowicz odwołuje swoje dzisiejsze zajęcia i dyżur (29.11.2017)

Odwołane zajęcia i dyżur dr W. Lewandowskiego

Dodane przez: Administracja    2017-11-28

Dr Wojciech Lewandowski odwołuje swoje zajęcia i dyżur w środę 29 listopada.

Zajęcia zostaną odrobione w terminie uzgodnionym ze studentami.