Antall József Summer School: 2-13 July 2018 in Budapest, Hungary

Dodane przez: Administracja    2018-04-19

The Antall József Summer School is a two-week educational programme putting under scrutiny the most pivotal cooperation of the Central European region, the Visegrad Cooperation.

The Summer School in 2018 will examine the Visegrad Cooperation and its regional environment through a variety of perspectives with the help of scholars and internationally-acknowledged senior experts. In partnership with NATO, AJSS will bring together a range of experts on security policies, enabling them to offer an insight and discuss not only the future of the Euro-Atlantic Cooperation in general, but also the V4’s role in it. Although AJSS is mainly about the Central European region, we put great emphasis on our wider neighbours as well. The current trends in the V4’s foreign relations and the shifting regional cooperation are of particular importance. During the two weeks of the Summer School, the most significant issues affecting the Western Balkan and Eastern Partnership countries will be discussed.

WIĘCEJ INFORMACJI

Odwołany dyżur dra K. Ławniczaka

Dodane przez: Administracja    2018-04-17

W związku z wyjazdem w ramach programu Erasmus+ dr Kamil Ławniczak odwołuje swój dyżur i zajęcia z Instytucji Unii Europejskiej 17 kwietnia. Zajęcia ze Współczesnych koncepcji integracji europejskiej odbędą się (zastępstwo).

Odwołany dyżur dr J.Czuba

Dodane przez: Administracja    2018-04-10

Dr J. Czub odwołuje z powodów rodzinnych swój dzisiejszy (10.04.2018) dyżur.

Międzynarodowa Szkoła Letnia w Kijowie

Dodane przez: Administracja    2018-03-28

Serdecznie zapraszamy studentów Instytutu Europeistyki oraz całego Wydziału NPiSM na Szkołę Letnią w Kijowie, która odbędzie się w dnia 9-16 września br.

Więcej informacji tutaj ---->> ---->>

Konkurs Prezydenta m.st Warszawy

Dodane przez: Administracja    2018-03-28

Termin zgłaszania prac mija 30 marca.

Odwołane zajęcia dr W. Lewandowskiego w środę 28 marca

Dodane przez: Administracja    2018-03-28

W związku z chorobą dr Wojciech Lewandowski odwołuje wszystkie swoje zajęcia w środę 28 marca.

Odwołany dyżur i zajęcia dr K. Boiret w środę 28 marca br.

Dodane przez: Administracja    2018-03-27

Z powodu choroby Dr Karolina Boiret odwołuje swoje dyżury i zajęcia w środę 28 marca.

Dyżur i zajęcia zostaną odrobione - w uzgodnieniu z Państwem.

INTERESUJĄCE PRAKTYKI Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM (zgłoszenia do 30.03.2018)

Dodane przez: Administracja    2018-03-26

Rejestracja na przedmioty bez grup zajęciowych - sem. zimowy 2018/2019

Dodane przez: Administracja    2018-03-26

Szanowni studenci,

W dniach 27.03.2018 - 05.04.2018 odbędzie się rejestracja na przedmioty (bez wyboru grup zajęciowych). Na podstawie tej rejestracji będą wyznaczane limity w grupach zajęciowych, więc prosimy wszystkich studentów o zarejestrowanie się na przedmioty dostępne w rejestracji. Niezarejestrowanie się może skutkować brakiem możliwości  zarejestrowania się w kolejnej turze rejestracji do grupy zajęciowej.

Harmonogram rejestracji wygląda następująco:

Instytut Polityki Społecznej

27.03.2018 - 21:00

Instytut Stosunków Międzynarodowych

27.03.2018 -21:30

Instytut Nauk Politycznych *

28.03.2018 - 21:00

Instytut Europeistyki

28.03.2018 - 21:30

*rejestracja na specjalizacje w INP będzie rejestracją bezpośrednią do grup zajęciowych z limitami

Odwołane seminarium i dyżur prof. J. Wojnickiego

Dodane przez: Administracja    2018-03-21

W czwartek 22 marca prof. Jacek Wojnicki odwołuje swój dyżur i seminarium.

Aktywność studencka